ALL BLACK

Co pro Vás znamená černá? Já si například nedokáži představit, že bych tuto barvu neměl v šatníku. Podle mě je černá základ všeho! Barva, na které můžete postavit celý outfit anebo vytvořit barevnější komplet s černými detaily. Už dávno to není barva jen na pohřeb, ale spíše celoroční trend. 

DSC_2153

1. Materiály a vrstvení

Chtěl bych zmínit jednu základní, ale velmi důležitou věc, na kterou si dát pozor pokud hodně vrstvíte “all black” outfit. Vždy musíte dodržet gramáž oblečení a délku střihů! Tzn. nikdy na sebe nevrstvěte 4 kusy oblečení ze stejného materiálu, outfit pak působí spíše jako tepláková souprava a v horším případě kožená souprava. Příklad správného vrstvení zde. Co se týče střihu a délky jednotlivých kusů je to úplně jednoduché! Příklad zde. Kdybych to měl popsat co nejjednodušším způsobem, tak černý outfit by vypadal následovně: koženka (křivák) – kratšího typu, mikina (bavlněná) přes hlavu o pár cm delší než bunda, triko – nejlépe z jiného materiálu delší než mikina a nakonec, džínové kalhoty a tenisky či jiný typ obuvi.

DSC_2172

DSC_2161

2. Ladění

Černá ke Všemu? Ano, můžeme říci, že černá ladí ke Všemu, ale pokud si vezmete růžové kalhoty s ještě růžovějším topem, černé boty už to opravdu nezachrání. Osobně jsem zastáncem spíše kombinací černá-bílá, černá-šedá a nebo výraznější kombinace červeno-černá. Těmito kombinacemi opravdu nemůžete nic zkazit, ale jak se říká: ,,Nikdy neříkej nikdy.”

3. Vzhled

Z mého pohledu černá sluší každému! Ať už máte světlejší tón pleti, nebo naopak tmavší budete vypadat dobře. Pokud jste silnější postavy, nezoufejte, černá má totiž také jednu skvělou vlastnost. Zeštíhluje! A to ocení nejen muži, ale i ženy.

DSC_2177

DSC_2156

cap-reserved // tank-h&m // jeans-bershka // shoes-ultra boost

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments