Autumn is coming

Ahoj všichni!

Léto nám pomalu končí a je čas nakoupit nějaké ty podzimní kousky. Minulý týden jsme byli s přítelkyní nemocní a měli jsme dost času na brouzdání po netu a sledování nových trendů. Občas jsem vážně jako holka, ale když miluješ módu, není co řešit. Vyhlídl jsem si mikinu přes hlavu v H&M, kteoru jsme prostě musel mít. Nikdy jsem neměl v šatníku nic žlutého a chtěl jsem vyzkoušet, jestli mi bude slušet. Jak mi sluší budete moc posoudit v příštím článku na blogu! Je opravdu skvělá a pohodlná. Dlouho jsem hledal mikču přes hlavu, která mi padne do oka.

Jsme už oba zdraví a zase chodíme do práce. Nic se nezměnilo jen jedna věc. Letíme do New Yorku!!!

Je to oficiální a konečně se mi splní můj velký sen! Pro někoho je to už běžná záležitost, ale pro mě to znamená mnohem víc. Miluji velká města a tím New York rozhodně je. Nemohu se dočkat, protože to určitě bude neskutečný zážitek. Letíme tedy na začátku října a už vymýšlíme plán co si vezeme na sebe, kam se vydáme a hlavně dostatečné místo ve foťáku, protože fotek bude určitě stovky. O všem Vás budu informovat a určitě bude i nějaký ten vlog a spousta instastory 🙂

Podzim je skoro za dveřmi a dnes mám pro Vás outfit, který podzim přípomíná. „Biker jacket“ a dlouhé tričko. Dva kousky, které k sobě ladí za každé situace. Bundu už dobře znáta a možná je na čase si pořídit novou. Tento rok budou opět v módě tyhle bundičky v různých barvách a variantách. Základ je, aby Vám dobře seděla! Triko mám na sobě poprvé, ale je to spíše mikina s krátkým rukávem. Látka je o dost silnější, než u klasického trika. Kupoval jsme ho v kolekci s fialovou cedulkou v H&M. Upřímně nevím, jak se tato kolekce jmenuje, ale mají jí jen na internetových stránkách a v obchodě v Myslbeku. Kolekce patří mezi kvalitnější a vyznačuje se i lepšími materiály.

Z těchto fotek mám opravdu radost a snažíme se stále zlepšovat. Nový foťák fotí opravdu výborně! Posuďte sami 🙂

Krásný zbytek dne!

 

 

Jacket-H&M

Tee-H&M

Jeans-ZARA

Watch-Guess

Shoes-adidas

M

Označeno

Enter your comment...

avatar
  Subscribe  
Notify of