BASIC

 

DSC_2974

Omlouvám se, že jsem byl celý týden neaktivní zastihla mě nemoc, která mi nedávala šanci napsat ani slovo. Chuť psát a fotit musí prostě přijít sama a pokud nemůžete ani vstát z postele, je lepší vše nechat na to, až bude zase vše tak, jak má. Až dnes se dá říct, že jsem zase 100% ve své kůži a konečně mám čas napsat další článek. Upřímně jsem rád, že jsem byl zase na čerstvém vzduchu po těch dnech proleželých v posteli.

DSC_2909

DSC_2917

Basic (jednoduchý) 

Pod tímto slovem se dá představit ledacos, ale co se týče módy jde o jednoduchost střihu, barev a celku jako takového. Basic outfit funguje, i když je to třeba jen bílé tričko, kalhoty a boty. Vždy jde o to, jak vám daný střih padne a hlavně o to, jak celý komplet ladí k sobě. Nebojte se obléci jednoduše, tím totiž nikdy nic nezkazíte.

Dnešní outfit s klasickými Stan Smith teniskami, které patří mezi mé oblíbené. Hodí se vážně ke všemu a právě jejich jednoduchost je jejich výhodou. Outfit je přesto obohacenou malým detailem, který není až tak basic. Jsou to potrhané skinny kalhoty, které dělají outfit lehce neobyčejný.

DSC_2918

Blíží se léto a dovolené, vyrážíte někam k moři? 🙂

 

 

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Terezka
Terezka
4 years ago

Super outfit, super fotky.. jen tak dál ! Letos bude dovolená v Itálii, kde ji plánuješ Ty ? 🙂