BLACK&WHITE

DSC_0634Sobota byla přesně ten den, kdy jsem nevěděl co na sebe. Venku zataženo, občas déšť, tak jsem zvolil klasiku v podobě černobíle kombinace a moje nové tenisky Stan Smith. Jsem rád, že už je alespoň počasí na to, vytáhnout ze skříně mojí oblíbenou koženku, na kterou opravdu nedám dopustit. Pořídil jsem si jí minulý rok v H&M a stále vypadá skvěle.

Jak už to o volném víkendu bývá, vždy se snažím něco podniknout a nesedět doma na zadku. Vyrazili jsme po několika letech do aquaparku v Čestlicích. Zaplatili jsme si 3 hodiny a úplně to stačilo! Vzal jsem si sebou i akční kameru, abych pořídil nějaká šílená videa a řeknu Vám, takhle už jsem se dlouho nezasmál a nepobavil! Voda a tobogány to je prostě moje, v tu chvíli, se vždy vrátím do dětských let 🙂
A Neděle? Po náročné sobotě byla jasná, trošku si odpočinout a napsat Vám, jaký byl víkend. Celé dopoledne jsem se válel u televize, koukal na novou inspiraci a upravoval fotky do dnešního článku. Odpoledne jsem vyrazil za kamarádkou na kafe a potom ještě do fitka. Foťák jsem sebou tentokrát nebral a tak mám pro Vás jen takovou ochutnávku nových kalhot, které si schovávám na lepší počasí a na pořádný outfit of the day!

Tak se těšte!

A co Váš víkend, užili jste si ho, i přes to nic moc počasí?

1 DSC_0641_FotorDSC_0680

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments