Fall is coming

DSC_4279
Léto už je za námi a začal nám školní rok! 
Upřímně už mě nebavily ty stejné outfity, kdy musíte kombinovat jen kraťasy a tričko. Na oblékání miluji nejvíce období podzimní a jarní, kdy na sebe můžete navrstvit mnohem více kusů. Já se tedy na podzim celkem těším, pokud vynechám ty deštivé dny, do kterých nevyženete ani psa! Už jsem skoro týden zpátky v ČR a řeknu Vám, že to není zrovna výhra. Moře je moře a asi jako každému, mi ten odpočinek na pláži bude chybět. Zpátky k životu ve městě plného ruchu a lidí a také zpět do práce. Dnes mám pro Vás outfit laděný už do tónu podzimu, spadaného listí, které budou určitě převládat i ve všech obchodech. Já osobně tyto barvy zbožňuji, protože do sebe skvěle zapadají a dají se lehce kombinovat. Jednou z variant a typem pro Vás je určitě dnešní kombinace, béžová s olivově zelenou, ke které se skvěle hodí jak černé tak i bílé kalhoty.
Dalším zajímavým aspektem je střih triček. V obchodech se dá teď sehnat celá škála zajímavých střihů. Já si většinou vybírám trička podle materiálu, střihu a barvy. Vždy je potřeba si kupovat takové tóny, abyste je mohli zkombinovat s nějakým dalším kouskem z Vašeho šatníku či botníku.
Jak už jsem mnohokrát zmiňoval, roztrhané kalhoty jsou velice “in” a na podzim tomu nebude jinak. Dokud nebude venku -10 myslím, že je v ulicích uvidíme ještě velice často. Pro mě jsou takové kalhoty zpestřením jednoduchého outfitu především, pokud použijete jednobarevné tričko.
Obuv volte podle sebe, ať už tenisky nebo např. obuv chelsea, která patří do elegantnější sekce, by se k tomuto outfitu rozhodně hodila. Já jsem dnes zvolil adidas yeezy, které jsou naprosto skvělé svou jednoduchostí a stylem.
Všem přeji hezký víkend!
DSC_4291 DSC_4281 DSC_4294 DSC_4275
sunglasses-tommyh. // tee-ny // jeans-p&b // shoes-adidas
M
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments