Long “Bomber”

Ahoj všichni!

Opět píši po nějaké době a mrzí mě, že jsem nemohl přispívat častěji. Občas jsou ale holt jiné priority, které jsou přednější než blog.
Bohužel se neživím blogováním a tak to není moje hlavní priorita, i když co si budeme povídat, byla by to krásná práce. Chodit po různých koutech města a hledat tu správnou uličku na focení nového outfitu a ještě za to dostávat zaplaceno. Komu by se to nelíbilo, že?
Třeba někdy :), ale zpátky do reality… Hlavním důvodem, proč jsem neměl čas fotit, bylo stěhování! Stěhování do nového bytečku a můžu Vám říct, že je to super pocit si zařídit byt podle sebe a vytvořit ho krásným a útulným. Dalo to hodně práce, ale jsme tu moc spokojeni a konečně mám také internet, bez kterého bych nemohl žít, to víte život blogera a instagramového závisláka :D, ale zpátky k dnešnímu outfitu.

dsc_4850 dsc_4839

Minulý týden jsem měl narozeniny a dostal jsem od kolegů z práce dárečky, které mi udělaly velkou radost. Koupil jsem si jeden svetřík a mikinu z H&M. V dnešním outfitu mám na sobě jeden z nich khaki zelený odstín z kolekce David Beckham pro H&M. Jako každý rok se tahle kolekce trefila přesně do mého vkusu a jak už to u mě bývá, alespoň nějaký kousek musím mít. Tenhle odstín jsem vážně chtěl a tahle “basic” mikina mi padla hned do oka. Dlouhý “bomber” je z obchodu ZARA, který mám už přes rok, ale kdybyste chtěli podobný sehnat pro sebe, rozhodně ho seženete v obchodech jako HM, Bershka. Výhodou tohoto outfitu je, že se Váš trup opticky prodlouží a to je skvělá věc, zvláště pokud máte třeba dlouhé nohy a menší tělo. Obuv bych k tomu volil spíše světlejších odstínů jako béžové, bílé a v krajním případě černé, které tak nevyniknou, ale nic jimi nezkazíte.

Teď už snad budu psát častěji a vy se budete mít čím inspirovat!

dsc_4854 dsc_4872 dsc_4878

jacket-ZARA

swaetshirt-H&M

 tee-H&M

 jeans-Bershka

shoes-adidas yeezy

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments