Mr.Black

Ahoj všichni!

Jak jste poznali z názvu, dnešní článek nebude o mém outfitu, ale bude o spolupráci s Mr. Black. Spolupráce, která vznikla už před několika měsíci. V Česku nenajdete oficální obchod, ale prostřednictvím luxurydrycleaning si tyto produkty můžete zakoupit. Přesněji jsou to přípravky na šetrné praní a čištění džínoviny a kůže. Do budoucna nás určitě čekají další výrobky od této firmy a veškeré produkty naleznete zde. Ve světě je to velmi oblíbený produkt a má to rozhodně své důvody. Osobně tyto prostředky používám a překvapilo mě, jak moc kvalitní jsou. Podrobně Vám představým jeden po druhém, abyste se dozvěděli více informací. Ještě bych chtěl dodat, že kdybych nebyl s těmito „čističi“ spokojen nikdy bych tuto recenzi nenapsal. Není to tedy ovlivněné nějakou placenou reklamou nebo podobnými prostředky.

Mr. Black Denim Refresh

Tento přípravek používám nejčastěji a to pro jeho praktičnost. Můžete ho použít prakticky kdykoliv. Největší jeho výhodou je, že tak hezky voní. Není to nic přehnaného, aromatického, ale přitom skvělá vůně. Sprej se dá použít na džíny nebo samozřejmě i na džínovou bundu. Funguje na podobné bázi jako suchý šampón na vlasy. Džíny s ním jednoduše přestříkáte a dáte ven vyvětrat. Potom kalhoty krásně voní a můžete si je zase vzít kam chcete. Ideální když jdete večer třeba na párty chcete si vzít druhý den své oblíbené džíny, které zapáchají. Stačí přestříkat a zachvíli můžete zase vyrazit!

Cena: 475,-

Mr. Black Denim Wash

Tento produkt je určený k ručnímu praní a především k šetrnému praní. Vaše drahé kalhoty potřebují péči a nikdo si nechce ničit džíny za 5000,- levnými pracími prostředky. S tímto malým zázrakem se džíny méně opírají, zůstávají pevné a příjemně voní. Stačí jen přidat do každého praní abyste si zachovali své oblíbené džíny stále jako nové. Osobně tento produkt tolik nevyužívám, protože si nepotrpím na drahé kalhoty, ale pokud jste milovníkem RAW džínů a především těch dražších, určitě doporučuji vyzkoušet.

Cena: 475,-

Mr. Black Leather Cleaner

Poslední produkt je určen na čistění kůže. Samozřejmě na kůži pravou. Také to není přípravek, který používám pravidelně, ale rozhodně funguje. Pravidelně nosím své apple watch s koženým řemínkem a tento produkt mi ho udržuje stále fresh. Stačí nastříkat, pár vteřin nechat působit a poté jen setřít hadříkem. Takový sprej Vám může zachránit např. kožený pásek a nebo i drahou koženou bundu.

Cena: 379,-

Pokud máte zájem určitě se nebojte vyzkoušet tyto produkty. Za sebe mohu všechny tři diporučit a jsem s nimi velice spokojený. Všechny potřebné informace najdete na facebook stránce zde. Můžete si zde objednat celou škálu produktů.

Pečujte o své drahé kousky, stejně jako pečujete o sebe!

Hezký večer Všem!

https://www.facebook.com/luxurydrycleaning/

 

M

 

 

Enter your comment...

avatar
  Subscribe  
Notify of