můj první foto-obraz

Ahoj všichni!

Dnešní článek bych chtěl věnovat recenzi na foto-obraz od firmy Saal-digital. Možná někteří z Vás o této firmě slyšely, protože hodně vyskakuje např. na instagramu a facebooku jejich reklama, ve které hledají vášnivé fotografy a fotografky. Podle mě je super nápad zakomponovat přímo tyhle lidi, aby napsali recenzi o jejich výrobcích. Já jsem po vzájemné domluvě dostal možnost zakoupit si vlastní foto-obraz, který jsem vytvořil v jednoduchém a přehledném editoru z fotky z New York. Jako odměu za napsání recenze jsem dostal kupón v hodnotě 1400,- což je opravdu štědrý dárek!

V editoru přímo od saal-digital jsem ořízl a upravil fotografii jak bylo třeba a následně objednal jako z klasického e-shopu. Vše je naprosto jednoduché a přehledné a zvládne to rozhodoně každý! Při editaci jsem si mohl vybrat z několika materiálů, ze kterého nám pak obraz vyrobí. Samozřejmě nejsem úplný znalec, ale vybrali jsme Alu-Dibond. Je to 3mm matná hliníková deska, která zajištuje neskutečně ostrý obraz a skvělé barvy! Pokud chcete vědět více o tomto materiálu, tak klikněte zde. Po zadaní kupónu a naslednému doplacení platební kartou mi přišel email s potvrzením objednávky a zároveň se sledovacím číslem. Musím říct, že výroba byla velice rychlá a doručení bylo cca do 7 dnů. Výsledný obraz jde totiž ze zahraničí a tím pádem nečekejte dodání do 3 pracovních dnů.

Teď k samotnému obrazu. Musím říct, že po doručení jsem byl neskutečně překvapený! Obraz je skvěle ostrý, přirozené barvy a při doteku na obraz jsou dokonce budovy plastické a tak trošku 3D. Kvalita tisku je tedy fantastická! Hliníková deska je tenká a lehká. Není tedy problém jí jednoduše přidělat na zeď. Při objednávce si ještě můžete přikoupit závěsný systém a nebo to později vymyslet doma. Balík byl samozřejmě výborně zabalený, aby nedošlo k případnému zničení. Musím tedy říci, že mě tato spolupráce velice překvapila a finální výsledek přímo nadchnul!

Pokud si chcete nechat vytisknout svou fotku a nebo vyrobit kalendář, určitě mohu jen doporučit!

Díky www.saal-digital.cz za spolupráci!

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments