New Shirt

Dobré ráno!

Jaký jste měli víkend? Já zase konečně volný a tím pádem odpočinkový, i když jsem byl samozřejmě včera cvičit a běhat. Po dlouhé době jsem vyběhl a musím říct, že nic moc. Fyzičku mám tak nějak vrytou a s fleku bych zaběhl třeba 10km, ale nohy ty jsou bídný. Sice je léto a všichni si dávají volníčko, ale já se chystám na režim. Nechávám si psát jídelníček, abych nabral nějaké ty kg. Samozřejmě to budou kila ve svalech a né tuku. Jsem typ člověka, který to potřebuje mít napsané, aby to dodržoval. Těším se na to a věřim, že mi to po čase přinese ovoce.


V týdnu jsme nafotili s přítelkyní spoustu fotek a několik outfitů dopředu, protože mi odjela na dovolenku. Mám tedy v zásobě pár outfitů, aby se zase nestalo, že nebude článek skoro měsíc. Jsem rád, že můžu zase psát a vy to čtete a dokonce mi píšete jak je to super. Tyhle věci člověka potěší a já jsem “happy”, že jsem pro Vás inspirací a třeba, i vzorem v oblékání. To je ten důvod proč to dělám, abych Vám předal to co mě baví a inspiroval Vás.

Druhá část patří mému dnešnímu outfitu, který dnes není úplně basic. Košili jsem si koupil nedávno v H&M ve slevě za úplné nic. Jsem z ní nadšený, protože miluju košile a rozhodl jsem se, že si je budu kupovat více a hlavně je nosit! Vždy mi spíše ležely v šatníku a vytáhl jsem je jen parkrát do roka. Druhou věcí jsou boty, které jsem si dost oblíbil a po hodně dlouhé to nejsou značkové boty jako třeba adidas, ale jsou z obchodu ZARA. Kupoval jsem je za plnou cenu v nové kolekci a přišly mi hrozně “fashion”. Pokud se Vám líbí můžete pro ně běžet, protože jsou ve slevě 🙂 Poslední věcí v outfitu jsou brýle, které jsem zvolil na okořenění celého dnešního outfitu. Doplňky dělají svoje a tady je to opravdu znát. Občas věci jako brýle, hodinky a čepice z outfitu udělají úplně jinak vypadající celek a to mě na módě strašně baví! 

Krásný začátek týdne a rozhodl jsem se Vám natočím “HAUL”, místo toho, abych nafotil vše co jsem si koupil.

Tak se Těště!

 

Shirt-H&M

Jeans-ZARA

Shoes-ZARA

Sunglasses-H&M

 

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments