OVERSIZE & LAYERING

Rozhodl jsem se psát články tak, aby to pro Vás bylo spíše inspirativní než informativní. Doufám, že Vám to pomůže se třeba posunout dál a vezmete si z každého článku to nejpodstatnější pro Vás.

DSC_2388

Klasický letní outfit = triko, kraťasy, boty. Na první pohled nic extra, ale pokud zvolíte ty správné barvy a tu správnou obuv, po které bude každý jen koukat, máte vyhráno. I jednoduchý outfit může být ve finále tím nejlepším v ulicích! Pokud je venku vedro jako prase a vy potřebujete vypadat dobře, rozhodně bych volil spíše světlé barvy jako bílou, krémovou nebo šedou. Podle mého názoru nejlépe vypadá, když zvolíte jednoduché tričko a k tomu kraťasy, které zaujmou… např. vzorované, potrhané, zajímavého střihu či barvy. Boty zvolte podle sebe, ale na léto určitě něco vzdušnějšího a pohodlného. Lidé jsou schopni do města vyrazit i v pantoflích a v sandálech s ponožkami, ale to prosím nezkoušejte. Pokud hledáte nějakou inspiraci na tenisky na léto, koukněte na můj starší článek zde.

  1. Oversize

Trika tohoto typu jsem si velmi oblíbil a díky tomu, že nemám ramena jako Hulk mě nejen rozšiřují, ale cítím se v nich velmi pohodlně. Nikde Vás nic neškrtí, ani se nepotíte, protože triko není tak upnuté a pokud zvolíte správný materiál, budete se cítit jako v bavlnce.

DSC_2372DSC_2379

   2. Vrstvení

Pokud chcete vrstvit je potřeba si uvědomit, že jedno tričko musí být delšího střihu, než to druhé. To je logické, ale dávejte pozor na ladění. Všechny barvy do sebe musí zapadat včetně kraťasů! Jinak uděláte z hezkého “OOTD” jeden ošklivý komplet.

DSC_2392

DSC_2410

t-shirts-H&M // shorts-H&M // shoes-adidas ultra boost 

M

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments