PF 2017

Ahoj Všichni!

Rok 2016 už je za námi a pomalu, ale jistě se nám rozbíhá ten nový 2017! Všechny nesplněné sny a předsevzetí si doufám splníme tento rok! Přeji Vám všem šťastný nový rok a hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější že? 

Dlouho jsem nepsal a musím se omluvit, protože před Vánocemi toho bylo opravdu hodně a byl jsem rád, že jsem stihl koupit všechny dárky a poctivě je zabalit, i když to není zrovna moje oblíbená činnost. Určitě teď budu mít více času na to zase fotit a pravidelně přispívat. Ještě bych chtěl na nový rok vylepšit vzhled blogu a mám pro Vás i malé překvápko. Řekl jsem si, že mi nestačí pouze fotit, ale že bych se chtěl s vámi podělit o inspiraci i v podobě videí. Proto jsem si založil nový youtube kanál s názvem “fashionfirst”! Doufám, že budete moji pravidelní odběratelé a že se Vám videa budou líbit. Samozřejmě jsem jen začátečník v tomto směru, ale věřím, že to co dělám, bude mít smysl a bude vás to bavit, stejně tak jako mě…

Dnešní outfit je vlastně takový novoroční, protože se skládá skoro kompletně z nových kousků v mém šatníku. Je opravdu náročné fotit v takové zimě a ještě těžší natočit video oufit. Velké díky patří mé věrné přítelkyni a zároveň fotografce, bez které bych to nezvládl. I díky ní se mohu posouvat dál a myslím, že je to jen lepší a lepší!

Jak se Vám líbí tento outfit? PS: nezapomeňte se podívat na youtube 🙂

cap – RESERVED

jacket – COLUMBIA

hoodie – ADIDAS

t-shirts – ADIDAS, TOPMAN

jeans – BERSHKA

shoes – ADIDAS

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments