PINK ONE

Chcete být jiní? Buďte jiní! Nebojte se nosit věci, které Vás odlišují od ostatních. Věci, v kterých se cítíte dobře a i přes to, že je zrovna nenosí půlka populace ještě neznamená, že to nevypadá dobře. Originalita je to, co chybí v ulicích! Hledejte inspiraci sami v sobě a ne jen ve vašich platonických láskách. 
DSC_3165
DSC_3169
Pánové vzali byste si na sebe tyhle růžové tenisky Vans? Když jsem je před rokem viděl na mém módním oblíbenci, musel jsem je mít a i po roce patří mezi těch mých top 10. Nejen svojí pohodlností, protože boty jsou vyrobené z pravé kůže, ale i originalitou a jedinečností, protože jsem je za celou tu dobu ještě na nikom jiném neviděl.
Kraťasy
Existuje spousta druhů a materiálů, které obchody nabízejí, ale ne všechny jsou na léto jako stvořené. Jedno se musí nechat, džínové kraťasy prostě vypadají dobře. Ať už jsou potrhané či jednobarevné, prakticky s nimi nic nezkazíte. Já osobně džínové kraťasy moc nemusím, hodně se v nich člověk potí a není to úplně příjemné. U mě vedou kraťasy spíše “teplákového” typu a pokud se chystám do společnosti radši zvolím kalhoty, pokud tedy není venku 35 stupňů.
DSC_3174
DSC_3171
 M
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments