SHOPPING DAY with “YEEZY”

DSC_0486

Po pracovním víkendu to chtělo pořádný relax, protože ty 3 dny v práci byly opravdu náročné. Spousta lidí a v neděli jsme museli předělat prodejnu ze slev, kompletně na novou kolekci..

Vyrazili jsme v pondělí do Fashion Arena Outlet, kde jsem měl díky kolegům odložené tenisky, které mi vážně chyběly v botníku! Jsou to klasické bílé sneakers “Stan Smith” s černou patou, tyto tenisky si můžete vzít vážně ke všemu a nemusíte se bát, že by nevypadaly skvěle! Ještě mně zaujaly od adidas NEO “jogger pants” v takové béžovohnědé barvě, které mi vážně sedly, tak jsem si je přihodil k nákupu a mohli jsme jít k pokladně..

Rozhodli jsme se po nákupech ještě projít a tak jsme vyrazili ještě do centra Prahy. Byla už skoro tma a než jsme dojedli večeři, Praha už byla v té skvělé noční atmosféře plná světel a ruchu.. Byl to opravdu skvělý den a outfit můžete posoudit sami. Vzal jsem si na nohy své vzácné “Yeezy Boost 350″ s camel tričkem a jeans košilí, ale o těchto botách, Vám napíšu zase příště, jak těžké je bylo sehnat!!!

Doufám, že jste měli fajn víkend a užíváte slunečné dny!

DSC_0484

cap-reserved // shirt-bershka // t-shirt-gate // jeans-bershka // yeezy

DSC_0488DSC_0587

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments