SMALL TRIPS

Víkend utekl jako voda a pracovní týden je v plném proudu, ale řeknu Vám, po dlouhé době jsem si vážně odpočinul a udělal i nějakou radost a především strávil příjemný čas s druhou polovičkou. Minule jsem Vám psal, že se chystáme na menší výlet a tak jsme vzali auto a jeli.

V pátek bylo opravdu krásné počasí plné sluníčka, i proto jsme radši vyrazili do přírody, abychom si to teplo pořádně užili. První zastávka, která nás čekala, byla vyhlídka u hotelu Větruše. Výhled tam byl opravdu úžasný na celé město a řeku. Vyfotil jsem Vám pár fotek výhledu, tak se mrkněte a posuďte sami…

DSC_0864

DSC_0868

DSC_0870

Po malé procházce muselo následovat něco na zub, sjeli jsme si na opravdu dobrou zmrzlinu a prošli skoro celou Zámeckou zahradu. U rybníka mě zaujalo zdobené molo, kde jsem se prostě musel nechat vyfotit, a i když jsem měl pohodlný vycházkový outfit, myslím, že se fotka opravdu povedla co myslíte? Po vyčerpávající procházce a dni nás čekal už jen a jen relax s dobrým vínem..

DSC_0900
DSC_0946
DSC_0958
DSC_0968
DSC_0970
V sobotu nám nepřálo počasí, ale i tak jsme vyrazili na obhlídku německých Drážďan. Samozřejmě jsme si chtěli projít i město, ale nedalo se to, byla opravdu velká zima a během hodiny začalo i pršet. Stihli jsme jen tak tak nafotit můj “outfit of the day” a poté jsme se schovali do nákupního centra a chodili po obchodech. V dalším článku Vám ukážu, jaké kousky jsem si pořídil, bud jako new in a nebo rovnou v ootd. Příště až sem pojedeme určitě navštívíme i nějaké památky a nafotíme mnohem více fotek. Hlavně, aby bylo hezké počasí!
Image_wall 1c
DSC_1003
Image_wall 2a
DSC_0988
DSC_1011
DSC_1020
DSC_1022
DSC_1026
 Doufám, že jste si užili víkend stejně jako já a nebo ještě lépe! 
M

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments