SPAIN

DSC_3295
Dlouho jsem nic nenapsal, protože jsme měli spoustu zařizování a shánění letní dovolené! Na poslední chvíli jsme sehnali vytoužené Španělsko, i když jinou oblast než jsme chtěli. Chtěl jsem Vám průběžně přidávat příspěvky přímo ze Španělska, ale bohužel místní wifi byla proti.
DSC_3347 DSC_3355
Ovšem nakonec vše proběhlo jak mělo a dorazili jsme v klidu do cílové destinace. Čekal nás týden odpočinku a pohody v krásném Španělsku. Pěkný pokoj, krásné pláže a samozřejmě také dobré jídlo, kterého bylo opravdu plno!
Byli jsme tedy ve Španělsku skoro na hranicích s Portugalskem, konkrétně v oblasti Costa de La Luz. Nejbližším městečkem a starou rybářskou vesničkou El Rompido, do které jsme se šli nakonec podívat dvakrát.
První den byl klasický plážový den. Trošku jsme se přismahli, ale i tak jsme ještě vyrazili koupit nějaké pití a dobroty na večer. Nafotil jsem i fotky z okolí a místních pláží. Zatím mám pro Vás pár outfitů a pár fotek z okolí tak doufám, že se Vám budou líbit. Příště bude článek mnohem delší a rozepíšu Vám, jak jsme si jednotlivé dny užívali. Napíšu Vám také kam jsme se vydali na výlet, protože to bylo opravdu nádherné místo plné krásných památek!
Čekejte další článek z krásného Španělska, který se budu snažit přidat ještě o víkendu!
Krásný den Všem!
DSC_3452 DSC_3308
M
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments