“Sport outfit”

Dobré ráno!

Už taky chcete teplo jako já? Nějak mě tenhle rok zima moc nebaví. Možná je to i tím, že už bych si rád vzal na sebe věci, které se dají nosit spíše na jaře a na podzim. Nemluvím jen o bundách jako “bomber” nebo kožence, ale patří sem také o roztrhané kalhoty a tenisky, které bych už nejradši vytáhl ven ze svého šatníku.

Musím se Vám pochlubit… V týdnu jsem si pořídil novou zimní bundu, kterou jsem opravdu musel mít! Měl jsem jí vyhlídnutou už když byla v 30% slevě, ale když jsem zjistil, že už je v 50%, tak jsem ji tam nemohl nechat. Vzal jsem ji hned na sebe v dnešním outfitu, který je spíše sportovní. Bundu jsem koupil v obchodě CELIO*, který má poměrně kvalitní oblečení a materiály. Bunda je velice hezky zpracovaná s chytře rozmístěnými kapsami a kožíšek, i přestože není pravý, je krásně jemný a nezacuchaný jako to bývá u lacinějších bund. Kožíšek se dá i sundat a o to víc pak bunda působí sportovněji.

Napadlo mě nafotit něco, co tu ještě nebylo. Inspirovat Vás k tomu, co si můžete obléct například, pokud jdete do fitka nebo na nějakou sportovní událost. Myslím si, že takovým outfitem byste rozhodně neurazili, a dokonce pravděpodobně i zaujali některé jedince. Jak už jste mohli vidět na mém instagramu, pořídil jsem si nové boty. Konkrétně se jedná o model adidas ultra boost 3.0 v odstínu “burgundy” (vínová). Tato barva je přímo skvělá v kombinaci s černou nebo bílou a v poslední době jsem si ji velice oblíbil. Začalo to tím, že mi přítelkyně koupila právě vínové tričko a dala mi tím impuls pořídit si více kousků. Jak se líbí tahle barva Vám? A co říkáte na tenhle “sport outfit”? Chodíte rádi v teplácích třeba i jinam než do fitka?

Přeji Vám krásný zbytek týdne!

beanie-CELIO*

jacket-CELIO*

hoodie-adidas

tee-C&A

psnts-H&M

shoes-adidas

M

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments