Tee with the stripes

Dobré ráno!

Děkuji Všem, co mi drželi palce! Bohužel to sice nedopadlo, ale to neznamená, že se vzdám, nebo mě to srazí na kolena. Věřím, že to tak má být a čeká na mě nějaká lepší práce, než tato. Chystám se ještě rozeslat nějaké životopisy, tak uvidíme, kde nakonec skončím.

Co vy jak se máte? Jaký jste měli víkend? Já jsem si skvěle odpočinul a odreagoval, od všeho stresu a povinností. Procházky, courání po obchodech, válení v posteli a dobré jídlo, bylo hlavní náplní víkendu. V neděli jsem byl sice ve fitku, ale jinak jsem spíše odpočíval. Ještě jsme zařizovali jednu věc a to výlet do Berlína, na který se opravdu těším! Rád se vracím na místa, kde se cítím dobře a toto město, je jedno z nich. Určitě víte, že jsem tam byl na služební cestě a od té doby jsem si Berlín zamiloval. Sledujte můj instagram, kam budu přidávat nějaké ty stories :). Ještě mě napadla jedna věc. Dlouho jsem nepsal článek v kategorii new in, a tak jsem se rozhodl, že budu pravidelně každý měsíc nebo čtrnáct dní, přidávat článek o nových kouskách v mém šatníku.

Dnešní outfit je jednoduchý, ale zároveň výrazný a pro mě zajímavý a pohodlný. Pruhované tričko delšího střihu jsem sháněl nějaký ten pátek a nakonec jsem měl štěstí a koupil ho ve slevě, v obchodě H&M. Pokud se Vám tričko líbí, určitě ho taky seženete. Triko je prodlouženého střihu a s dlouhým rukávem. Těším se, až bude o něco tepleji a budu si ho moci vzít například, s džínovou bundou a nebo “bomberem”. Určitě potom vynikne mnohem více, než se zimní bundou a mikinou. Doufám, že se Vám tato kombinaci líbí, i tak. V jednoduchosti je krása a tohle módní přísloví si myslím, že platí pořád, nejen v dnešním outfitu.

Mějte krásný den a start do nového týdne!

jacket-CELIO*

hoodie-adidas

tee-H&M

jeans-Bershka

shoes-adidas Stan Smith

M

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments