what I bought #1

Ahoj Všichni! Dobré ráno!

Konečně je tu nový článek v sekci “new in”, který je zaměřený na to, co jsem si koupil za poslední měsíc, nebo 14 dní. Tyto články se budu snažit přidávat pravidelně, abyste viděli nejen dané produkty, ale i nějaký ty bližší informace a kde jsem tu věc koupil. Doufám, že se Vám články tohoto typu budou líbit a o to víc jich tu bude :). Mě samotného produktové focení velice baví a můžete pak posoudit sami, jak se Vám fotky líbí. Začneme rovnou tím, nejlepším kouskem!


Mikina/Hoodie – H&M STUDIO

Jak můžete vidět v názvu, mikina je tedy kupovaná v obchodě H&M a konkrétně z kolekce STUDIO. Pokud někdo z Vás viděl online přehlídku nové kolekce SS17 z Paříže, určitě dobře ví, jak moc se tato kolekce povedla. Nejen pánské kousky, ale i dámské jsou velice povedené. Možná si budete říkat, že tento odstín růžové je až příliš, ale za mě skvělá barva. Pokud si vezmete např. černý “bomber” kontrast se mnohem víc sníží a v kombinaci s černou, pak působí mikina opravdu skvěle. Moje mamka říkala “budeš jak buzerat„:D, ale uvidíte sami, až v ní nafotím nějaký ten outfit.

Kšiltovka/Cap – Levis

K téhle kšiltovce asi není potřeba psát něco rozsáhlého. Velice praktická čepice, která se hodí prakticky ke všemu. Skvěle padne na hlavu a má nastavitelný pásek na zadní straně, který je skvěle zpracovaný a kožený. Kšiltovka je tedy z nového obchodu Levis, na Václavském náměstí.

Džínová bunda/Jeans jacket – H&M

Dlouho jsem sháněl džínovou bundu a nakonec vyhrála tato. Nevěřil bych, že by to mohlo být tak složité, ale když máte určitou představu, tak hledáte, dokud ji nenajdete. Tak to mám tedy aspoň já. Objel jsem spoustu obchodů včetně Levis, Lee, Wrangler atd., ale žádná nebyla perfektní. Určitě není kvalitní jako právě ze zmiňovaných obchodů, ale i tak si myslím, že vydrží nějaký ten rok. Možná ji ještě vylepším nějakými cool nášivkami, abych měl takovou, kterou nikdo jiný nemá.

 

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, klidně napište!

Krásný den Všem!

 

M

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments